آیا ظروف پلاستیکی ایمن هستند؟

این صنعت می گوید ظروف آن ایمن هستند، اما برخی از کارشناسان به کمبود داده اشاره می کنند و هشدار می دهند که پلاستیک و گرما ترکیب خوبی نیستند.

ایجاد یک طرح جدید و کاربردی می تواند کمک شایانی به فروش بالا را داشته باشد مخصوصا اگر در حوزه های گوناگون مصرف شود ظروف یکبار مصرف طلقی یکی از کالاهایی است که توانسته خود را در انواع و اقسام حوزه ها جای دهد.

بسیاری از ما یک کمد آشپزخانه پر از ظروف پلاستیکی داریم تا باقیمانده‌هایمان را نگهداری کنیم.

اما با افزایش آگاهی در مورد خطرات بهداشتی و زیست محیطی پلاستیک، برخی از مصرف کنندگان ممکن است این سوال را بپرسند: آیا زمان آن رسیده است که انبارهای قدیمی اغذیه فروشی ها را کنار بگذارند؟

دلیل استفاده از ظروف چینی در رستورانهای متفاوت این است که این متریال بر خلاف متریالهای دیگر ظروف مانند بلور سریع دما را جذب نمی کنند و زمانی که در آنها غذاهای داغ ریخته می شود ظرف خیلی سریع داغ نمی شود.

تنها 9 درصد از کل زباله های پلاستیکی ایجاد شده بازیافت شده است. از سهم آن در گرمایش جهانی و آلودگی گرفته تا مواد شیمیایی و میکروپلاستیک هایی که به بدن ما مهاجرت می کنند، زنجیره غذایی و محیط زیست، هزینه واقعی این ماده ارزان قیمت آشکارتر می شود.

وجود جیوه در تلویزیون پارس قدیمی مضر بوده و سلامتی افراد داخل خانه اگر به آن نزدیک شوند و آن را لمس کنند در آینده به خطر می اندازد.

هزاران ترکیب در محصولات پلاستیکی در سراسر زنجیره غذایی یافت می شود و اطلاعات نسبتا کمی در مورد بیشتر آنها وجود دارد. اما آنچه ما از برخی مواد شیمیایی موجود در پلاستیک می دانیم نگران کننده است.

به عنوان مثال، فتالات‌ها که برای انعطاف‌پذیری بیشتر پلاستیک استفاده می‌شوند و در بسته‌بندی‌های مواد غذایی و بسته‌بندی‌های پلاستیکی یافت می‌شوند، توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها (CDC) در سطوح قابل اندازه‌گیری در سراسر جمعیت ایالات متحده (از جمله در بدن) یافت شده است.

شما می توانید با مراجعه به سایت دیجیکالا، انواع قیمت پتو گلبافت یک نفره دیجیکالا را مشاهده کنید و در صورت تمایل آن را ثبت سفارش کنید تا در اسرع وقت برای شما ارسال شود.

امیلی هولدن، روزنامه نگار گاردین). آنها با اختلال عملکرد تولید مثل در مطالعات حیوانی مرتبط شده اند و برخی از محققان ارتباطی با کاهش باروری، مشکلات رشد عصبی و آسم در انسان را پیشنهاد کرده اند.

  • منابع:
  • تبلیغات:
  1. مصرف گوشت مرغی که باعث توهم می شود!
  2. 6 دلیل خوب برای خوردن موز امروز
  3. مقوایی که گیاه درون آن رشد می کند!!
  4. مقدار زیادی پرتقال درون شکم کوسه پیدا شده است!