بادام زمینی مزمز فلفلی در نمایشگاه برترین آجیل سال آلمان اول شد

5. در دوران بارداری کمک می کند
فواید بادام زمینی 5: در دوران بارداری کمک می کند
آیا می خواهید بدانید که بادام زمینی مزمز فلفلی بهترین غذا در دوران بارداری کدام است؟ درست متوجه شدید، بادام زمینی است! مطالعات مختلف نشان داده است زنانی که در دوران بارداری بادام زمینی می خورند، تقریباً 70 درصد کمتر احتمال دارد که نوزادی با نقص لوله عصبی داشته باشند. همچنین به کاهش احتمال ابتلای نوزاد به آلرژی کمک می کند.

6. برای کودکان خوب است
فواید بادام زمینی 6: برای کودکان مفید است
بچه ها خیلی زود جذب میان وعده های ناسالم می شوند. در زمان‌های امروزی که رسانه‌ها به‌ویژه در نمایش ناسالم‌ترین چیزها در جذاب‌ترین بسته‌بندی‌ها نقش بسزایی دارند، یک راه وجود دارد که بچه‌هایتان را از آن چیزهای ناخواسته دور نگه دارید. بادام زمینی.

این آجیل، سرشار از پروتئین و اسیدهای آمینه ضروری است، نه تنها میان وعده های خوشمزه و ترد درست می کند، بلکه به رشد و تکامل اولیه کودکان نیز کمک می کند.

7. از آلزایمر جلوگیری می کند
فواید بادام زمینی 7: از آلزایمر جلوگیری می کند
بادام زمینی سرشار از نیاسین است و مطالعات ثابت کرده است که غذاهای غنی از نیاسین با کاهش خطر ابتلا به آلزایمر تا حدود 70 درصد به پیشگیری از آلزایمر کمک می کنند.

یک چهارم فنجان بادام زمینی در روز می تواند به کاهش احتمال ابتلا به آلزایمر کمک کند.

8. پوست را پاک می کند
فواید بادام زمینی 8: پاکسازی پوست
اگر می خواهید پوستی بی عیب و نقص و بدون لک داشته باشید، بادام زمینی نیز عالی است .

این به دلیل وجود چربی‌های تک غیراشباع مختلف و رسوراترول در بادام‌زمینی است که به دفع سموم مسئول جوش‌ها و تولید بیش از حد روغن کمک می‌کند.

به عنوان مثال، یک نظرسنجی اخیر از حدود 760 متخصص تغذیه، پزشک عمومی (GPs) و پرستار در نیوزلند نشان داد که آنها به احتمال زیاد به بیماران خود توصیه می کنند که از مغزهای درختی مانند بادام، بادام هندی، پسته و گردو استفاده کنند.

بیش از بادام زمینی؛ و اکثر پزشکان عمومی و پرستاران، بادام زمینی را نسبت به آجیل درختی «کمی کمتر سالم تر» ارزیابی کردند.