کاشی یزد یک راه برای ترساندن سوسک ها و عدم حضور همیشگی آن ها در خانه

یکی دیگر از راه های آسان و همه کاره برای رنگ و شخصیت دادن به فضا، به خصوص در قسمت دوش، استفاده از موزاییک سرامیکی است. استفاده از موزاییک به یک فضا لرزش، کنتراست و رنگ می بخشد و به قوه تخیل در ایجاد یک فضای تزئینی با تاثیر زیبایی شناسی عالی می بخشد.

اگر از کاشی یزد و موزاییک سرامیکی چینی استفاده می کنید، نه تنها ارزش سبکی، بلکه عملکردی نیز به کف و دیوار اتاق هایی با رطوبت بالا یا فضاهای بیرونی می دهید. موزاییک را می توان روی سطوح شیبدار یا دیوارهای منحنی اجرا کرد و خاصیت ضد لغزش بسیار خوبی دارد که آن را به یک قطعه مقاومت در طراحی داخلی تبدیل می کند.

آنتی باکتریال : کاشی و سرامیک از تجمع مقادیر زیادی کثیفی و میکروب جلوگیری می کند. علاوه بر این، تمیز کردن آنها بسیار آسان است و در برابر عمل مواد شیمیایی بسیار قوی مقاومت می کنند. همچنین صفحات سرامیکی خاصی با دی اکسید تیتانیوم برای تقویت اثر ضد باکتریایی تولید می شوند.
کاشی و سرامیک در اتاق نشیمن
مراحل اصلی نصب کاشی و سرامیک
مراحل نصب کاشی و سرامیک اگرچه پیچیده به نظر نمی رسند، اما در حالت ایده آل باید فقط توسط افراد حرفه ای انجام شود. یکی از مشکلات اصلی که در این گونه کارها با آن مواجه می شود، تراز و تسطیح کامل (افقی یا عمودی) صفحات است. بنابراین اگر تجربه ای در زمینه نصب کاشی و سرامیک ندارید با یک تیم مجرب تماس بگیرید.

با این حال، مراحل اصلی مونتاژ در اینجا آمده است:

تراز کردن سطوح : قبل از تثبیت کاشی ها (روی کف یا دیوارها)، کل سطح را بررسی یا تراز کنید. برای این، می توانید کاشی ها را بدون چسب قرار دهید تا سطح را بررسی کنید.
استفاده از چسب : با استفاده از ماله بریده بر روی سطح تکیه گاه چسب بزنید تا حداکثر معادل 6 کاشی و سرامیک را بپوشانید. همچنین، فقط مقدار چسب مورد نیاز را برای 30 دقیقه مخلوط کنید.