کاشی استخری دوغابی که الیاف لباس را نو می کند

اگر بیش از یک سوراخ برای سوراخ کردن دارید و نمی‌خواهید این فرآیند را بارها و بارها تکرار کنید، می‌توانید یک قالب با یک بلوک چوبی ایجاد کنید. چوب را سوراخ کنید، مطمئن شوید که اندازه آن به اندازه مته ای است که استفاده می کنید.

آن را روی سوراخ مته قرار دهید و با دست آزاد خود آن را محکم نگه دارید.

اکنون، اینجاست که سرگرمی شروع می شود. این بخشی است که در آن شما واقعاً نحوه سوراخ کردن کاشی را یاد خواهید گرفت. هنگامی که سطح علامت گذاری شد یا قالب چوبی خود را در جای خود قرار دادید، زمان شروع سوراخ کاری است.

نحوه سوراخ کردن کاشی

مشکل کاشی استخری دوغابی (اگرچه، مطمئن نیستیم که بتوانیم این را یک مشکل بنامیم) این است که آنها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که در برابر سوءاستفاده‌های زیاد مقاومت کنند.

اما، این باعث می شود که آنها در برابر حفاری مقاوم باشند. اگر در این فرآیند عجله کنید، ممکن است به تمام کار سخت خود آسیب بزنید.

یکی از مهمترین چیزهایی که باید در نظر داشته باشید این است که سوراخ کردن کاشی کاری است که نیاز به صبر زیادی دارد. حفاری را با سرعت کم و به آرامی شروع کنید.

وقت خود را صرف کنید – ممکن است مدتی طول بکشد تا به سطح سخت لعاب نفوذ کنید.

این اشتباه را مرتکب نشوید که فکر کنید با سرعت کامل حرکت کنید موثرتر است.

در واقعیت، شما فقط همه چیز را بیش از حد گرم می کنید و لرزش هایی ایجاد می کنید که می تواند به سطح آسیب برساند.

فشار ثابتی وارد کنید، اما نه بیش از حد. در غیر این صورت، کاشی را شکسته و شکاف ایجاد می کنید.

راهنمای نحوه دستیابی به بهترین پوشش کاشی کاری
مرحله 5: سرد کردن مته را فراموش نکنید
یکی از رازهای سوراخ کردن کاشی، خنک نگه داشتن همه چیز است. از یک اسفنج مرطوب کوچک برای خنک کردن مته و جلوگیری از گرم شدن بیش از حد آن استفاده کنید.