پیراهن مردانه پشمی که حتی برای فصل گرم سال هم مناسب است

گردن: نوار اندازه گیری را دور پایه گردن خود بپیچید، جایی که فقط به شانه شما می رسد. اگر یقه گرم می خواهید، شماره را همانطور که هست ثبت کنید. با این حال، اگر تناسب شلتری را ترجیح می دهید، یک انگشت خود را زیر بند قرار دهید و ضربه بزنید.

هنگامی که اندازه مورد نیاز خود را شناختید، وقت آن است که به تناسب پیراهن مردانه پشمی فکر کنید. مانند هر لباس دیگری، شما پیراهنی می خواهید که دامنه حرکتی وسیعی داشته باشد، اما تناسب شما را نشان دهد.
قفسه سینه: این اندازه را مستقیماً زیر بغل خود انجام دهید، مطمئن شوید که در پهن ترین قسمت قفسه سینه و شانه های خود بدون فشار دادن خیلی محکم نوار را اصلاح می کنید.


بازوها: مرکز پشت گردن خود را علامت بزنید و از آن نقطه تا انتهای شانه خود را در بالای بازو اندازه بگیرید، سپس از تیغه شانه تا استخوان مچ دست خود را اندازه بگیرید، بازوی خود را کمی خم کنید تا کمی فضای تکان بخورد. دو عدد را با هم جمع کنید و طول آستین خود را بدست آورید.
دور کمر: نوار را دور کمرتان بچرخانید، که باید در جایی که ناف شما قرار دارد یا کمی بالاتر باشد، مانند اندازه گیری گردن، اگر می خواهید تناسب شلتری داشته باشید، یک انگشت را زیر نوار بچسبانید.
پیراهن: 5 مرحله برای انتخاب قطعه مناسب برای شما

دستیابی به آن می تواند تعادل دشواری باشد، به خصوص اگر عادت دارید اولین چیزی را از قفسه بردارید، بنابراین بیایید سه تا از متداول ترین اندازه هایی را که با آن روبرو می شوید، تجزیه کنیم.

SLIM FIT: اگر بالاتنه شما باریک است، ممکن است بخواهید یک پیراهن باریک در نظر بگیرید. در اینجا، ساختار بدون پارچه زیاد در کمر کمی باریک تر است، بنابراین می تواند برای مردانی که معمولاً احساس می کنند در حال شنا کردن در دکمه های خود هستند، عالی است.

تناسب طبیعی: تناسب معمولی، سنتی‌ترین نوع آن است، روی بدن کمی شل است، اما آنقدر آرام نیست که وقتی آن را می‌پوشید، جذاب به نظر نرسد.