نودل فله ای که در آن کرم پیدا شده است

نودل سیر خامه ای یک قابلمه با انبر که نودل فله ای را از قابلمه نگه می دارد.

اضافه کردن مرغ
برای اینکه این غذای کامل باشد، کافی است کمی مرغ اضافه کنید. من عاشق اضافه کردن مرغ کبابی هستم اما می توانید پخته، خرد شده یا سرخ شده را اضافه کنید. برای اینکه آن را به عنوان یک غذای واقعی “یک قابلمه” نگه دارید، سرخ کردن مرغ در تابه راهی است.

ابتدا مرغ را با چاشنی ایتالیایی مزه دار کنید و آن را در همان ماهیتابه ای که می خواهید رشته فرنگی را در آن بپزید بپزید (قبل از پختن رشته). سپس مرغ را تفت دهید تا تا آخر پخته شود و از ماهیتابه خارج کنید و در بشقاب بگذارید و درب آن را ببندید.

تابه را پاک کنید (مراقب باشید چون تابه داغ می شود) و رشته فرنگی ها را طبق دستور زیر درست کنید. در آخر، مرغ را بعد از چند دقیقه به ماکارونی اضافه کنید و بقیه دستور را طبق دستور انجام دهید.

افزودن سبزیجات
اگر می خواهید سبزیجات اضافه کنید، 10 دقیقه یا بیشتر قبل از سرو آن ها را اضافه کنید. شما می توانید سبزیجاتی مانند کلم بروکلی، نخود فرنگی، مارچوبه را اضافه کنید، تصویر را دریافت می کنید.

شما می توانید این رشته فرنگی را به عنوان یک وعده غذایی کامل یا به عنوان یک غذای جانبی آسان درست کنید – کاملاً به شما بستگی دارد!

امکانات بیشتر اضافه کنید:
میگو سیر پخته شده (من دوست دارم از میگو سیر از این دستور استفاده کنم )
مرغ بریان
سوسیس دودی
نخود فرنگی
قارچ سرخ شده
سبزیجات کباب شده
نکاتی برای درست کردن نودل سیر
آن را به جوش بیاورید – اگر این ها را روی حرارت خیلی زیاد بپزید، رشته ها خیلی سریع پخته می شوند و مایعات را نیز جذب نمی کنند.
مایع را اضافه کنید.