مخترع لوله پلیکا دو اینچ از آب وحشت داشت!

لوله های پلی اتیلن با وزن مولکولی فوق العاده بالا (UHMW-PE) به طور گسترده در لوله های آب و لوله های دوغاب کارخانه بهره برداری شرکت معدن لونان، لوله های هوای فشرده و لوله های زهکشی میدان معدن به قطر 325×15 میلی متر استفاده شده است.

273×12mm، 219×10mm، 159×10mm، 110×10mm، لوله های فولادی بدون درز، لوله های چدنی و غیره در حال حذف شدن هستند.

کاربرد لوله های پلی اتیلن و لوله پلیکا دو اینچ با وزن مولکولی فوق العاده بالا (UHMW—-PE) در پر کردن چاله. Laiwu Mining Co., Ltd. Yezhuang Iron Mine و Gujiatai Iron Mine معادن معروف سیل در استان شاندونگ هستند که پس از استخراج، برای اطمینان از تأثیر کنترل آب و اطمینان از عدم فروریختن سطح، لازم است که گوف را پر کنید. با مواد پر کننده برای حمایت از سقف گوف.

در طول سال‌ها، دو منطقه معدنی مواد مختلفی را برای پر کردن لوله‌ها امتحان کرده‌اند. لوله‌های سیم فولادی معمولی به راحتی نصب می‌شوند و در برابر سایش مقاوم نیستند. معمولاً کمتر از سه ماه طول می‌کشد تا فرسوده شوند و تمام شوند. دوغاب، بر تولید عادی تأثیر می گذارد.

لوله های فولادی برای نصب سنگین و ناخوشایند هستند و به طور کلی فقط حدود شش ماه قابل استفاده هستند.

لوله های کامپوزیت فولادی پلاستیکی مقاوم در برابر سایش با چگالی بالا گران هستند و نصب آنها بسیار ناخوشایند است. از آنجایی که از لوله فولادی و پلاستیک با چگالی بالا تشکیل شده است، به محض اینکه لوله پلاستیکی با چگالی بالا در دیواره داخلی فرسوده شود، پوسته شده و باعث انسداد لوله می شود.

از ویژگی های لوله مانند مقاومت در برابر سایش، مقاومت در برابر خوردگی، مقاومت در برابر ضربه، خود روانکاری، بدون پوسته پوسته شدن، مقاومت خوب در برابر ترک خوردگی استرس محیطی و مقاومت در برابر فشار داخلی بالا استفاده کنید.

مشکلات سایش خط لوله، پوسته پوسته شدن، خوردگی و غیره را حل می کند و عملکرد اقتصادی تولید را تضمین می کند.