لنت ترمز جلو پراید امکو که بعد از 2 یال دیگر کار نمی کند را بشناسید

هیز با بیش از 100 سال فعالیت در تجارت، به یک برند قابل اعتماد و قابل اعتماد تبدیل شده است و قطعات با کیفیت بالا را برای رانندگان و متخصصان معمولی ارائه می دهد.

دروازه ها
گیتس از دهه 1930 وجود داشته است و نه تنها قطعات خودرو، بلکه محصولاتی برای کشاورزی، هوانوردی و حتی وسایل نقلیه دریایی نیز ارائه می کند. آنها به دلیل کیفیت محصولات خود از جمله خطوط ترمز شناخته شده اند.

خطوط ترمز هر چند وقت یکبار باید تعویض شوند؟
همانطور که در بالا ذکر شد، شما باید وضعیت خطوط لنت ترمز جلو پراید امکو خود را هر 50000 کیلومتر یا 5 سال یکبار بررسی کنید. در صورت مشاهده علائم ساییدگی، باید به فکر تعویض آن باشید.

اگر خطوط ترمز خودروی شما در مواقع لزوم تعویض نشوند، در خطر آسیب دیدن بقیه سیستم ترمز و کاهش قابل توجه قدرت توقف خودرویتان هستید.

اگر متوجه کاهش غیرعادی کارایی ترمزهای خود شدید، باید فوراً سیستم ترمز خود را بررسی کنید تا ببینید آیا خطوط ترمز علت آن است یا خیر.

هیچ وقت برای تعویض خطوط ترمز دیر نیست
رانندگان اغلب تعجب می کنند که آیا لازم است خطوط ترمز خودروهای قدیمی و تقریباً بازنشسته خود را تغییر دهند. پاسخ کوتاه بله است.

تغییر شیلنگ ترمز به سن خودرو بستگی ندارد بلکه به مسافت پیموده شده و استفاده از آن بستگی دارد. خطوط ترمز اجزای ضروری هستند که مستعد سایش هستند و بنابراین نیاز به تعویض منظم دارند.

اگر وسیله نقلیه ای را رانندگی می کنید، هر بار که پشت فرمان می شوید، به احتمال زیاد ترمز می کنید. این بدان معناست که باید خطوط ترمز و شیلنگ های خود را نیز به طور مرتب بررسی کنید تا مطمئن شوید که نشتی ندارند یا نیاز به تعمیر ندارند.

فلو بریت
Flow-Brite یک تولید کننده معتبر محصولات لاستیکی و اورتان سفارشی از دهه 1940 بوده است. محصولات آنها شامل اکثر اجزای حیاتی ماشین شما ، از جمله شیلنگ های ترمز است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.