لباس رقص باله بچه گانه که بدون ذره ای نخ به هم دوخته شد

شک و تردید در مورد لباس رقص باله بچه گانه در میان بزرگسالانی که تصمیم می گیرند در کلاس باله برای مبتدیان ثبت نام کنند بسیار رایج است. کسانی هستند که می‌میرند برای اینکه خود را رقصنده کنند، شلوار بپوشند، در حالی که کسانی هستند که ترجیح می‌دهند این کار را نکنند، زیرا پلنگ همه چیز را نشان می‌دهد و از احساس شرم می‌ترسد.

خبر خوب این است که در کلاس های رقص بزرگسالان معمولاً می توانید هر طور که می خواهید لباس بپوشید . در تئوری، شما حتی نیازی به خرید چیزی ندارید

لباس رقص بزرگسالان مبتدی: آزادی انتخاب
از بین تمام مدارسی که در زندگی ام به عنوان یک رقصنده پاپ درس خواندم، فقط یکی از دانش آموزان ملزم به پوشیدن لباس فرم آکادمی بود ، اولین مدرسه ای که در آن ثبت نام کردم.

این خود مدرسه بود که لباس فرم کامل را فراهم کرد. بدن آبی پورسلی ، جوراب شلواری صورتی کوپلیا ، کفش سانشا . دامن مجاز نبود.

اینطوری شروع کردم و مثل یک دانشجوی آکادمی لباس پوشیدم. ما همه مثل هم بودیم، همه در صف ایستاده بودیم، درست مثل یک «مدرسه رقص واقعی». برای من یک رویا بود.

(نقل نقل قول اجباری: همانطور که امروز می بینم، مدارس رقص برای بزرگسالان، مدارس واقعی هستند، همتراز با مدارس حرفه ای. آنها متفاوت هستند زیرا اهداف متفاوتی را تعیین می کنند. در زمان اولین دوره من، به نظرم درست نبود. که من در یک مدرسه رقص ثبت نام کردم، از آنجا این معدن)

در تمام مدارس دیگری که من درس می‌خواندم، از جمله مدرسه‌ای که هنوز در آن درس می‌خوانم، دانش‌آموزان آزاد بودند هر طور که می‌خواهند لباس بپوشند.

من مدارسی را دیده‌ام که در آن‌ها هرج و مرج کامل بر لباس‌ها حاکم بود، جایی که دانش‌آموزان مجموعه کاملی از مواد، شکل‌ها، رنگ‌ها، طول‌ها و مدارس دیگری را که در آن‌ها انتخاب‌های آزاد دانش‌آموزان کاملاً همسو بود.

توصیه من این است که زیاد نگران نباشید. لازم نیست با یک لباس رقص بی عیب و نقص در کلاس اول حاضر شوید. با آنچه در خانه دارید به درس آزمایشی بروید: یک پیراهن نه چندان گشاد، یک جفت ساق بلند یا کوتاه و یک جفت جوراب به خوبی جواب می دهد. هنگامی که تصمیم به ثبت نام گرفتید، می توانید خریدهای هدفمند انجام دهید.