سیب قرمز در شمال فقط توسط زنبور عسل گرده افشانی می شود

کاربردهای سیب بسیار زیاد است و یکی از میوه های محبوبی است که خیلی ها آن را دوست دارند، چه آن را به عنوان میوه تازه بخورند و چه در دستور العمل های مختلف، اعم از شیرین و شور.

سیب علاوه بر فیبر و آنتی اکسیدان حاوی ویتامین ها و مواد معدنی مختلفی از جمله سدیم، پتاسیم، کلسیم، آهن، ویتامین B5، ویتامین B6، ویتامین C و ویتامین K است و کالری آن بین 70 تا 100 کالری است که آن را به یکی از میوه هایی که هیچ عارضه ای ایجاد نمی کنند قند خون بالا.

استفاده های عجیب و غریب از سیب قرمز در شمال، سیب علاوه بر طعم لذیذ، کاربردهای عالی دیگری نیز برای آشپزخانه شما دارد: تازه نگه داشتن کیک: نگهداری کیک با نصف سیب، کیک را نرم و مرطوب نگه می دارد.

مرغ کبابی: یک مرغ کامل را با یک سیب پر می‌کنند تا در حین کباب کردن آن را مرطوب و خوش طعم نگه دارد، اما سیب را بعد از آن نمی‌خورند.

شکر قهوه ای را شل کنید: یک تکه سیب را در کیسه شکر قهوه ای قرار دهید و در آن را محکم ببندید و بعد از یکی دو روز شکر دوباره شل می شود.

رسیدن میوه‌های نارس: سیب‌ها را با میوه‌های نارس مانند موز، زردآلو یا غیره به مدت چند روز در کیسه کاغذی قرار می‌دهند تا سریع برسند. جذب نمک اضافی خورش: اگر نمک زیادی در خورش ریختید، خیلی ساده چند تکه سیب را به مدت 10 دقیقه اضافه کنید، زیرا سیب نمک اضافی را جذب می کند.

از کالری دریافتی، بنابراین خوردن هفت سیب در روز درست نیست، به عنوان مثال، این باعث افزایش کالری ورودی به بدن می شود، اما سهم روزانه میوه ها نباید بیشتر از دو تا سه وعده باشد.

دانه های سیب همچنین حاوی سیانید است که ماده ای سمی است، اما این باعث سمی شدن سیب نمی شود، اما مصرف بیش از حد دانه سیب (معادل یک فنجان کامل دانه) می تواند منجر به مرگ در اثر مسمومیت با سیانید شود.