سرکه سیب سمیه به دلیل تأخیر در تخلیه معده باعث احساس سیری می شود

مخلوط با آب، سرکه سیب همچنین می تواند برای پاکسازی صورت استفاده شود.

در عمل، به لطف خواصی که دارد، می تواند به عنوان یک تونیک عمل کند. به پوست سر مالیده می شود و به مبارزه با شوره سر کمک می کند.

یک دستور غذا در آستین شماآیا می خواهید یک لوازم آرایشی واقعا طبیعی برای موهای خود امتحان کنید ؟ در اینجا دستور العملی برای استفاده از ماسک روی موهای شکننده وجود دارد.
مواد تشکیل دهنده :
نیم لیتر سرکه سیب،
25 گرم گل خطمی تازه .

روش کار: گل خطمی را در دم کرده در سرکه سیب سمیه، در ظرف دربسته، حدود 6/7 روز قرار دهید، فراموش نکنید که محلول را حداقل یک بار در روز تکان دهید. فیلتر کنید و در یک بطری قرار دهید که دور از نور باشد.

محلول را بعد از شامپو زدن بمالید، ماساژ دهید و سپس موهایتان را برس بزنید. آن را حدود 5 دقیقه روی سر خود نگه دارید تا جذب شود. با آب سرد یا کمی گرم بشویید.

سرکه سیب، اکسیر سلامتی و زیبایی
از سیب سرکه ای بسیار لطیف و پر از خواص شفابخش بدست می آوریم. سرکه سیب واقعاً مزایای زیادی دارد: بسیار غنی از نمک های معدنی است، به تعادل مجدد سطح سدیم و پتاسیم کمک می کند و به شما امکان می دهد متابولیسم را تسریع کنید (در نتیجه بدن کالری بیشتری می سوزاند).

فواید سس کردن با سرکه سیب
سرکه سیب که به عنوان چاشنی ترکیب شده با روغن استفاده می شود، قدرت چربی زدایی دارد که باعث کاهش چربی سالاد می شود. علاوه بر این، مزیت بزرگ آن را دارد که بدون کاهش تعادل کالری به آن طعم می دهد.

سرکه در هر 100 گرم حدود 4 کالری دارد: هیچ چیز در مقایسه با روغنی که 900 کالری دارد، وجود ندارد. سرکه میزان اسیدیته معده را افزایش می دهد و هضم پروتئین ها را تسهیل می کند.

بنابراین، هیچ چیز بهتر از شروع وعده غذایی با یک سالاد خوب همراه با وینگرت متشکل از 1/3 سرکه سیب و 2/3 روغن زیتون فوق بکر نیست.

سرکه سیب، متحدی برای مقابله با اضافه وزن
راز تسریع سوخت و ساز بدن: اگر می خواهید از خواص کالری سوزی سرکه استفاده کنید، توصیه می شود یک قاشق سرکه سیب را قبل از غذا به مدت یک دقیقه زیر زبان نگه دارید یا آن را در یک لیوان آب رقیق کنید.