سرامیک کف کویر یزد که فقط برای صادرات تولید می شود و استفاده از آن در ایران پیگرد قانونی دارد

اندازه و شکل بالکن شما مهم نیست. همیشه گزینه های زیادی برای زیباسازی قلمرو از نظر زیبایی و عملی وجود دارد. دیوارهای بالکن پتانسیل معماری بالایی دارند و کاشی کاری و طرح های مناسب دیوار بر زیبایی آن افزوده است.
بهترین ایده های طراحی کاشی دیوار بالکن
چند ایده طراحی کاشی و سرامیک کف کویر یزد دیوار بالکن را بررسی کنید تا فضای بالکن خود را زیباتر کنید. با کمک این ایده‌های طراحی دیوار بالکن، می‌توانید به فضای بیرونی خود جلوه‌ای شخصی بدهید.
کاشی های معرق در رنگ های مختلف
کاشی های معرق نمادین ترین طرح کاشی بالکن و روش رنگارنگ برای تزئین کف بالکن هستند. شما می توانید موزاییک با هر رنگی که دوست دارید داشته باشید.

موزاییک-کاشی-با-رنگ های مختلفکاشی های موزاییک کوچک می توانند عالی به نظر برسند

بافت چوب یا کاشی
می توانید از این طرح های کاشی های چوبی بالکن هم برای دیوار و هم برای کف بالکن خود استفاده کنید.

جنگل ها خشن، چالش برانگیز هستند و می توانند در برابر هر مقدار آفتاب و باران مقاومت کنند. همچنین می توانید به سراغ کاشی های بافت چوبی در آن بروید.

چوب-بافت-یا-کاشیبا بافت های مدرن چوبی همراه شوید

طراحی بالکن با کاشی تراورتن
حتما این کاشی ها را در خانه مهمانان خود دیده اید. این کاشی ها از سنگ آهک بیرون می آیند. کاشی های تراورتن ضد لغزش هستند و برای استفاده در داخل و خارج از منزل در آپارتمان یا خانه شما کاملا مناسب هستند.

در اینجا ما در مورد طراحی منحصر به فرد کاشی بالکن صحبت می کنیم که بسیار جذاب و در عین حال شیک است. این کاشی های خاکستری رنگ می توانند ماهیت کلاس را به نمایش بگذارند.

دیوارها را سفید رنگ کنید یا کاشی های سفید دیواری را که در زیر طرح کاشی های دیوار بالکن قرار می گیرند، تعمیر کنید تا تضاد ایجاد کنند.

رنگ خاکستری-کاشی-در-تضاد-با-سفید
خانه خود را با کفپوش کامپوزیت خاکستر و سفید تزئین کنید