سرامیک طرح فرش موجب آتش سوزی یک خانه در هند شد

اکنون تماشا کنید: مواردی که هنگام انتخاب پرسلن یا سرامیک باید در نظر بگیرید
تعمیر و نگهداری و تعمیر
مراقبت از کفپوش های سرامیکی نسبتاً آسان است – به خصوص کاشی های لعاب دار، که دارای یک لایه رویی محافظ سخت هستند که آنها را در برابر آب و بیشتر لکه ها غیرقابل نفوذ می کند.

این دلیل اصلی ترجیح کاشی و سرامیک طرح فرش برای مناطق مرطوب مانند حمام، آشپزخانه و اتاق های خشکشویی است. کثیفی، لکه‌ها و مایعات روی سطح قرار می‌گیرند و به شما این امکان را می‌دهند که به راحتی آنها را پاک یا پاک کنید.

تعمیر و نگهداری معمولی شامل جارو کردن یا جاروبرقی با ضمیمه برس نرم است تا کف را عاری از کثیفی و آشغال های سست نگه دارید.

اگر لکه‌های ثابتی رخ دهد، می‌توانید تقریباً از هر پاک‌کننده‌ی سنگینی بدون نگرانی در مورد آسیب دیدن مواد استفاده کنید.

در حالی که بیشتر کاشی‌های سرامیکی کف لعاب‌دار هستند، کاشی‌های سرامیکی بدون لعاب مانند کاشی‌های سنتی سالتیلو وجود دارند. برای محافظت از سطح آنها در برابر مایعات و لکه ها باید آب بندی شوند.

و با انواع کاشی ها، دوغاب بین کاشی ها مستعد رطوبت و لکه است و برای محافظت باید به طور مرتب آب بندی شود.

کفپوش سرامیکی در برابر آسیب های فیزیکی بسیار مقاوم است، اما ترک خوردگی می تواند ناشی از نصب نامناسب یا مشکلات در زیرسازی کاشی باشد.

کاشی چینی در مقابل کاشی و سرامیک: آیا این مسئله بین دو نوع ماده کاملاً متفاوت است یا صرفاً یک جنگ لفظی است؟

برای مصرف کنندگان، اصطلاحات چینی و سرامیک اغلب به جای یکدیگر استفاده می شوند، گویی که آنها یک چیز هستند.

و این قابل درک است زیرا کاشی‌های سرامیکی و چینی برای کاربردهای یکسانی استفاده می‌شوند، به روشی مشابه نصب می‌شوند و تا حد زیادی دارای مزایا و معایب مشابهی با مواد کفپوش یا سطح دیوار هستند.

در همان زمان، فروشگاه‌های کاشی ممکن است ادعای دنیایی از تفاوت بین این دو را داشته باشند، احتمالاً برای توجیه شهرت چینی ، کشش و قیمت‌های بالاتر آن. آیا واقعاً تفاوتی بین کاشی چینی و سرامیک وجود دارد ؟