ذرت دامی ایرانی که در فروشگاه های مواد غذایی انسان ها فروخته می شود

5 با این حال، از آنجایی که بخار اغلب تابعی از حداکثر ظرفیت آسیاب غلتکی در یک چگالی پولک داده شده و اندازه سینه بخار است، بسیاری از تکه ها در معرض 30 دقیقه بخار قرار نمی گیرند.
کیفیت ذرت دامی ایرانی به دلیل تغییر در شکاف بین رول های پوسته پوسته می تواند بسیار متفاوت باشد. چهارمین راه برای کمک به تهیه تکه های با کیفیت بالا، ارزیابی مداوم شکاف رول است. تغذیه ناهموار هسته ها در امتداد رول ها می تواند شکاف رول را افزایش دهد و اجازه می دهد مغزهای کامل بیشتری بین رول ها عبور کنند. 4
و در نهایت، کشش رول را نظارت کنید. روش های زیادی برای تنظیم کشش رول پوسته پوسته شدن قبل از پوسته شدن وجود دارد. برای تعیین بهترین فشار یا کشش روی رول ها با سازنده رول خود همکاری کنید تا به چگالی پوسته پوسته شدن مورد نظر برسید.

پوست کندن غلات بیشتر یک هنر است تا علم. با این حال، با استفاده از این پنج نکته، شما و عمل خود می توانید ذرت پوسته ای با کیفیت بالا را برای عمل خود تهیه کنید.

توضیحات: پس از برداشت، تقریباً 50 درصد وزن کل بوته ذرت به عنوان بقایای (ساقه، برگ، بلال و پوسته) باقی می ماند. طبق نظر رایت و تجاردز (2004)، اکثر کارکنان مدیریت بازرگانی مزرعه و توسعه، بقایای محصول چرا را جزو کم هزینه ترین منابع خوراک می دانند.

ساقه ها را می توان عدل بندی کرد یا گاوها را برای چرا به مزرعه تبدیل کرد. یک هکتار ساقه ذرت تقریباً 1.5 تا 2 ماه واحد حیوانی (AUM) چرا فراهم می کند. این بدان معناست که یک جریب بقایای ذرت می تواند علوفه کافی برای نگهداری یک گاو 1000 پوندی یا معادل حیوان را برای 1.5 تا 2 ماه تامین کند.

ذخیره سازی و تغذیه: ساقه ذرت از نظر محتوای انرژی با علوفه متوسط ​​بر اساس ماده خشک قابل مقایسه است. آنها را می توان در مزرعه چرا کرد یا عدل بندی کرد، به ویژه به صورت عدل های بسته بندی شده بزرگ، برای خود تغذیه.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.