دستگاه قهوه ساز صنعتی ایتالیایی نو که قهوه های آن چند 100 دلار قیمت دارد

بسته به محیط، می توانید مناسب ترین رنگ را از انواع رنگی انتخاب کنید: سفید، طلایی، استیل ضد زنگ، مشکی، قرمز و تنباکو.

بهترین دستگاه قهوه ساز صنعتی را انتخاب کنید
برای ساخت دستگاه قهوه ساز صنعتی ایتالیایی نو از عناصر ثابتی مانند دیگ بخار، پمپ، نگهدارنده فیلتر، فیلتر و دهانه کف کردن شیر تشکیل شده است.

هر قطعه از تجهیزات به یک شکل عمل می کند: پس از روشن شدن، آب به دمای می رسد، قهوه به فیلتر اضافه می شود، بازو روی دیسپنسر نصب می شود و دستگاه فعال می شود.

راه حل های مختلفی برای فروش وجود دارد، اما برای انتخاب قهوه ساز صنعتی مناسب برای خانه یا محل کار خود باید به دقت ارزیابی کنید که چه نوع نیازهایی دارید. برای تهیه چند قهوه، یک دستگاه کوچک با یک گروه کافی است.

در حالی که برای سرویس دهی به چندین مشتری به طور همزمان، باید یک دستگاه قهوه ساز با دو گروه دم آوری را انتخاب کنید.

قیمت یک متغیر کلیدی است . با این حال، قبل از اینکه فکر کنید بالا یا پایین است، باید بدانید ماشین‌هایی که ارزیابی می‌کنید چه ویژگی‌هایی دارند.

هنگام خرید ، کیفیت مواد، وجود شیرهای اطمینان، سیستم تمیز کردن، دمایی که دیگ به آن می رسد را در نظر بگیرید. به یاد داشته باشید که ترجیح دادن قهوه ساز ایتالیایی یک مزیت است ، هم برای کمک مداوم و هم برای دوام تجهیزات.

به خاطر داشته باشید که فشار یک عنصر اساسی برای به دست آوردن یک اسپرسوی بسیار با کیفیت است. و مطمئناً این چیزی است که شما می خواهید: قهوه ای با ویژگی های طعم به یاد ماندنی، برای شما و مشتریانتان.

آنها همچنین به شما امکان می دهند کاپوچینو و سایر نوشیدنی ها را تهیه کنید، به دلیل وجود یک شیر آب گرم و یکی برای بخار.

تمامی مدل ها با لوازم جانبی مختلف ارائه می شوند: فیلترهای یک یا دو فنجانی، فیلتر برای غلاف، فنجان اندازه گیری برای قهوه، تمپر و قیف برای ریختن آب در دیگ.