درب ضد سرقت شاهرود که دزدی را به صراط مستقیم هدایت کرد

در سال 2016 Di.Bi. این سالگرد را به عنوان شاهد FAI، سخنگوی یک پیام معتبر و بسیار موضوعی جشن می گیرد: حفاظت و حفاظت از چشم انداز و میراث فرهنگی ایتالیا، زیرا هر یک از ما با افتخار از حریم خصوصی خانه خود محافظت می کنیم.

دی بی. همراه با FAI، تمام درب ضد سرقت شاهرود ایتالیا، چه معروف و چه غیر مشهور را گرامی می دارد و از همه کسانی که در ایجاد تاریخچه این شرکت در ایتالیا و خارج از کشور مشارکت داشته اند، تشکر می کند.

نسل جدید درهای زرهی مکانیه نام دارد

مکه ، در میان همه، درب زرهی Di.Bi است . نسل جدید که هر بار بسته شدن قفل را به صورت مکانیکی فعال می کند. این یک درب نوآورانه است زیرا عملکردی مشابه درب با قفل الکترونیکی اما با قفل مکانیکی دارد.

Meccanya همیشه محافظت می کند، چه زمانی که در خانه هستید و چه زمانی که در خارج از خانه هستید، بدون اینکه به یاد داشته باشید که در را قفل کنید، زیرا این کار را به طور خودکار انجام می دهد.

عملیات بسیار ساده است: هنگامی که درب بسته می شود، به همراه ضامن، پین های دیورتر و قفل نیز به طور همزمان فعال شده و بسته می شوند.

برای باز کردن درب از بیرون، قفل با دو چرخش کلید مانند قفل‌های سنتی آزاد می‌شود و ضامن با دستگیره گردان فعال می‌شود. برای باز کردن درب از داخل، یک حرکت ساده باز کردن با دستگیره کافی است.

به روز رسانی درب های زرهی

پیکنی بهترین درهای زرهی را در جنوا می فروشد و نصب می کند.

درب زرهی برند فیشت ، درب قدیمی خود را با درب زرهی جدید ارتقا دهید .

درب های زرهی سفارشی، محصولاتی که با نهایت دقت و پرداخت های پیشرفته نصب شده اند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.