تجارت و صادرات پرتقال خشک + قیمت خرید و فروش روز

صادرات پرتقال خشک با کیفیت بسته بندی شده، در بازار های داخلی و صادراتی کشور، در حجم های زیادی دیده می شود. زیرا این نوع مرکبات، در مناطق شمال و جنوب کشور در بهترین کیفیت ها تولید می شوند و به صورت خشک شده، طرفداران زیادی را از آن خود می نمایند. این محصولات از کیفیت فوق العاده بالایی برخوردار هستند و خواص و فواید زیادی را برای سلامتی بدن انسان به ارمغان می آورند.

تجارت و صادرات پرتقال خشک + قیمت خرید و فروش روز

تجارت پرتقال خشک

تولید و فروش پرتقال خشک در ایران از سابقه ی خوبی برخوردار می باشد. پرتقال خشک تولید شده ایران در بازارهای جهانی به متقاضیان این محصول عرضه می شود. بخش اعظمی از پرتقال ایرانی در نواحی شمالی و بخش دیگر از آن در شهر شیراز تولید می شوند. پرتقال تولید شده در بازارهای سراسر کشور عرضه می شود. با توجه به پرطرفدار بودن این میوه نمونه خشک آن نیز تولید و در بازار به فروش می رسد. تولید و فروش پرتقال خشک توسط شرکت های تولید کننده معتبر در ایران صورت می پذیرد. چنانچه بخواهید پرتقال خشک مرغوب به صورت فله تهیه نمایید می توانید فرم بالا را پر نمایید.

تجارت پرتقال خشک ایرانی به کشورهای همسایه انجام می شود. با توجه به طعم خوب پرتقال خشک تولید شده در ایران و قیمت مناسب آن نسبت به کشورهای منطقه صادرات آن با اقبال خوبی همراه بوده است. پرتقال خشک از جمله محبوب ترین میوه های خشک صادراتی ایران می باشد. پرتقال خشک صادراتی دارای کیفیت غذایی مطابق با استانداردهای جهانی این محصول می باشد. ماندگاری این محصول توسط شرکت های تولید کننده تحت نام برندهای گوناگون تضمین می شود.

بسته بندی میوه خشک صادراتی به کشورهای دیگر از اهمیت بالایی برخوردار است، از این رو بسته بندی این محصول در بهترین شکل ممکن صورت می گیرد. در فصل پاییز به واسطه فصل برداشت میوه پرتقال، بازار فروش عمده پرتقال خشک پر رونق می باشد. امروزه بازار فروش عمده پرتقال خشک در بستر اینترنت از طریق سایت ها و وب سایت های مرتبط با میوه خشک برپا شده است. خرید اینترنتی میوه خشک از جمله پرتقال خشک دارای مزیت هایی از جمله صرف زمان کمتر و دسترسی همیشگی می باشد. بازار بزرگ تهران یکی از بزرگترین بازارهای فروش عمده و فله میوه خشک با قیمت بسیار مناسب در ایران می باشد.

تولید پرتقال خشک شده، مانند دیگر میوه های خشک در ایران، از رونق بسیار زیادی برخوردار می باشد و از آنجایی که این مرکبات در مناطق شمالی کشور، در حجم و تناژ های بسیار زیادی برداشته می شوند، به صورت خشک شده طرفداران ویژه در بازار های صادراتی از آن خود می نمایند. برای تولید انواع پرتقال خشک، امروزه از فرآیند های صنعتی، در بهترین شرایط ممکن استفاده می شود و از دستگاه های خشک کن فوق العاده پیشرفته در این زمینه استفاده می‌ شود که در نهایت محصولات تولید شده در مقایسه با گذشته، کیفیت ایده آل تری را از آن خود می نمایند.

قیمت پرتقال خشک

قیمت پرتقال خشک یکی از مهمترین موارد در خصوص خرید میوه خشک، قیمت پرتقال خشک است. نحوه عرضه میوه خشک به بازار به لحاظ ساده یا مخلوط بودن، میزان کیفیت میوه های تازه آبدار و یا گوشتی بودن میوه، نوع دستگاه خشک کن مورد استفاده، نحوه خشک کردن، بسته بندی یا فله بودن میوه خشک از جمله موارد تاثیر گذار در تعیین قیمت میوه خشک محسوب می شوند. قیمت مناسب تر پرتقال خشک شده نسبت به میوه های خشک دیگر باعث شده تا همچنان در بازار خریداران خود را داشته باشد.

پرتقال خونی خشک بدون پوست

طی سال های اخیر اهمیت مصرف میوه خشک گسترش پیدا کرده است. شرکت های صادراتی نیز با توجه به این موضوع در خرید و فروش پرتقال خونی خشک بدون پوست هستند. میوه های خشک شده، در صادرات کشور به جهت سبک بودن، حجم کم، نگهداری آسان در انبارها و انتقال راحت در اقتصاد کشور از نقش بالایی برخوردار هستند.

محصول پرتقال خشک صادراتی به دلیل تولید بالا در کشور و اعلا بودن آن، منجر به جذب مشتری از سایر کشورها شده است. ایران به دلیل داشتن تنوع آب و هوایی در نقاط مختلف کشور، امکان کشت انواع گیاهان و میوه ها با بهترین کیفیت را دارا است. همین امر سبب شده که انواع میوه های ایرانی دارای طعمی عالی و کیفیت بالا باشند و از آن جایی که مواد اولیه تهیه خشکبار انواع میوه است، بنابراین خشکبار ایرانی طعمی کم نظیر دارد. به همین دلیل صادرات انواع خشکبار ایرانی به کشورهای مختلف، مورد توجه تاجران و شرکت های بازرگانی و صادراتی قرار گرفته است.

پرتقال خونی خشک بدون پوست

پرتقال خونی خشک بدون پوست بازار فروش عمده پرتقال خونی خشک بدون پوست امروزه با پیشرفت تکنولوژی تنوع گوناگونی یافته است. امروزه بسترهای اینترنتی نیز بازارهای فروش عمده این محصول را فراهم نموده است. بازار فروش عمده پرتقال خشک تامسون در شهرهای بزرگ کشور برپاست. سایت های مرتبط با عرضه میوه های خشک، این بازارها را برای سراسر کشور ایجاد نموده است. چنانچه بخواهید پرتقال خشک مرغوب تهیه نمایید می توانید فرم موجود در قسمت بالای سایت را پر نمایید.

قیمت پرتقال خونی خشک شده بر اساس فاکتورهای گوناگونی متغیر می باشد. پرتقال های خشک به طور معمول با در درجه کیفیت به بازار عرضه می شوند. کیفیت پرتقال های خشک شده بر اساس میزان رطوبت و ماندگاری پرتقال ها می باشد. نوع پرتقال تازه ای که بر اساس آن تولید شده،در قیمت نهایی آن تاثیرگذار است. قیمت پرتقال خشک شده عمده پایین تر از نمونه های دیگر است. پرتقال خشک شده عمده در فصل پاییز با توجه به اینکه فصل برداشت میوه تازه پرتقال می باشد، در پایین ترین قیمت ارائه می شود. قیمت نهایی پرتقال خشک در ایران نسبت به کشورهای دیگر منطقه مناسب می باشد.

خواص پرتقال خونی خشک

این میوه مواد مغذی مورد نیاز بدن زنان باردار و جنین درون رحم این افراد را تأمین می­کند؛ منبع غنی ویتامین C برای زیبایی پوست و جذب آهن بیشتر، اسید فولیک که برای جلوگیری از نقص لوله های عصبی جنین، کلسیم برای رشد استخوان و دندان های جنین، پتاسیم برای تنظیم فشار خون مادر باردار، ویتامین آ برای رشد بهتر چشم ها جنین و … است. به منظور بهره بردن از مزایای پرتقال در بارداری خود، شما می­توانید هر روز یک عدد از این میوه را مصرف کنید.

پرتقال خشک شده به دلیل اینکه دارای قند طبیعی فروکتوز در ترکیبات خود می باشد برای بیماران دیابتی بسیار مناسب بوده و به عنوان یک جایگزین مناسب برای قند و شکر آن آنها به شمار می رود. این ماده غذایی با تأثیری که بر روی پاکسازی و دستگاه های مختلف بدن می‌ گذارد به کاهش قند خون در بدن کمک کرده و در مقابل باعث افزایش انسولین می‌ شود و از این طریق می‌ تواند به روند درمان این بیماری کمک کرده و افرادی که دارای بیماری دیابت هستند می‌ توانند از پرتقال خشک در برنامه غذایی و روزانه خود استفاده نمایند.

پخش پرتقال خونی خشک

پخش پرتقال خونی خشک پخش پرتقال خونی خشک از راه های مختلفی امکان پذیر شده است. پرتقال خشک به دو صورت اینترنتی و حضوری در بازارهای جهانی به فروش می رسد. تولیدکنندگان میوه خشک، پرتقال خشک را در اختیار بازار قرار می دهند. فصل فروش عمده پرتقال خشک با توجه به برداشت این محصول در فصل پاییز می باشد.

صادرات پرتقال خشک ارزان با کیفیت اعلا به کشورهای همسایه ایران صورت می گیرد. پرتقال خشک شده ایران با توجه به کیفیت مرغوب و قیمت مناسب در منطقه با استقبال خوبی همراه می باشد. در مورد تعداد پرتقال مجاز در رژیم غذایی خود نظر پزشک را جویا شوید.

پرتقال خونی خشک بدون پوست

در صادرات پرتقال خونی خشک بدون پوست هرچه پرتقال خشک صادراتی با قیمت مناسب تری عرضه شود می تواند برای خریداران میوه خشک نیز سود بیشتری داشته باشد. خریدار میوه خشک جهت صادرات، برای آنکه بتواند میوه خشک با قیمت مناسب خریداری نماید می تواند با تولید کنندگان و توزیع کنندگان عمده میوه خشک که در سراسر کشور بدون واسطه فعالیت می کنند ارتباط برقرار کند و با اطمینان بیشتر خرید نماید.

پرتقال خشک شده یکی از نمونه خشکبارهایی می باشد که توسط عرضه کننده آن به صورت عمده یا بسته بندی شده به فروش می رسد و از موارد مصرف غذایی و درمانی بسیار زیادی برخوردار می باشد، عرضه کننده پرتقال خشک عمده این محصول را با قیمت کمتر از نرخ رایج در بازار در معرض فروش قرار داده و با فروش عمده آن علاوه بر کاهش قیمت باعث اشباع بازار داخلی نیز می شود و خریدار را به حاشیه سود بالایی می رساند و به همین علت آن را به شیوه های مختلف به فروش می رساند.

پرتقال خشک

پرتقال خشک خوشبختانه در کشور ما شرایط تولید انواع پرتقال در مناطق جنوب و شمال کشور وجود دارد و این میوه بسیار خوشمزه و سرشار از ویتامین در فصل‌ های سرد سال روانی بازار می شود. در کنار انواع پرتقال که به صورت تازه به بازار ارائه می‌ شوند، محصولاتی تحت عنوان پرتقال خشک شده نیز در سال‌ های اخیر تولید شدند که از کیفیت فوق العاده بالایی برخوردار می باشند و برای فصل‌ های تابستان که این میوه در بازار وجود ندارد، جایگزین ایده آلی به شمار می رود. تولید پرتقال خشک با کیفیت به صورت بسته بندی شده در سال‌ های اخیر از رونق بسیاری برخوردار شده است و با توجه به درخواست فزاینده تجاری برای خرید این نوع کالا ها نمونه های مختلفی از آنها نیز به بازار ارائه می‌ شوند. توزیع پرتقال خشک بسته بندی شده به صورت برند سازی یکی از ایده های بسیار خلاق و نوین است که در سال‌ های اخیر و در حال حاضر مورد توجه متقاضیان در سراسر کشور ها قرار می گیرد.

پودر پرتقال خشک

فروش پودر پرتقال خشک و همچنین انواع میوه فصل تهیه شده از بهترین باغات کشور با کیفیت عالی و صد در صد سالم و بهداشتی در دستگاه های خشک کن صنعتی تولید می شود و با قیمت مناسب آماده توزیع به بازارهای داخلی و ارسال به سراسر کشور و صادرات آن می باشد. پرتقال خشک شده محصولی مناسب و سالم است که می تواند جایگزین خود میوه پرتقال شود و در تمامی فصول سال به راحتی مورد استفاده قرار گیرد.

بهترین نوع میوه خشک از لحاظ قیمت در هر بازاری مشتریان به دنبال محصولاتی هستند که از لحاظ قیمت مناسب و مقرون به صرفه باشد؛ بنابراین در بازار میوه خشک نیز چنین امری صادق است. اما این به این معنا نیست که هر نوع میوه خشک ارزان صرفا دارای کیفیت کم و یا مرغوبیت کم است؛ زیرا در بسیاری از موارد سلامت محصول مد نظر است. مثلا در فرآیند تولید میوه خشک تمامی میوها، به یک اندازه و درشت نیستند و بعضی از آنها از میوه های ریزتر تولید می شوند به همین دلیل برای ارائه در یک آجیل فروشی مناسب نخواهند بود، اما هم کیفیت و هم قیمت مناسبی خواهند داشت. البته میوه های خشک درجه دو و سه نیز در بازار عرضه می شوند که به دلیل عدم توسعه درست از کیفیت کمتری برخوردارند و با قیمت نازل تری به فروش می رسند. بنابراین همانطور که گفته شد شرایطی برای ارائه میوه های خشک از لحاظ قیمت وجود دارد.

خواص پوست پرتقال خشک شده

خواص پوست پرتقال خشک شده پرتقال خشک بسته بندی شده، به عنوان یکی از پرفروش ترین تنقلات، جایگزین بسیاری از خوراکی های مضر شده است و در فصل های مختلفی از سال، خانواده های ایرانی از این میوه های پرخاصیت استفاده می نمایند. مزیت های استفاده از پرتقال خشک، بسیار زیاد است. از مهم‌ ترین آنها می‌ توان به موارد زیر اشاره کرد: پرتقال، سرشار از ویتامین گروه ث است که به راحتی می‌ تواند در تقویت سیستم ایمنی بدن تاثیر بسیار زیادی داشته باشد و به همین دلیل مصرف این محصول در فصل‌ های سرد سال، یک گزینه ایده‌ آل برای محافظت از بدن در برابر بیماری های سرماخوردگی و آنفولانزا می باشد.

پرتقال خشک، سرشار از انواع ویتامین های کلسیم و سدیم است که به راحتی می تواند در سلامت سیستم گوارشی بدن تاثیر داشته باشد. این محصول به واسطه آنزیم های فراوانی که از نوع سدیم دارد، بر روی معده تاثیر گذاشته و از ایجاد درد های معده جلوگیری می نماید. انواع آنتی اکسیدان موجود در پرتقال خشک شده، بسیار زیاد است که این مواد به صورت مستقیم، با رادیکال های آزاد موجود در بدن مبارزه کرده و آنها را از بین می‌ برند و از این طریق از بروز بیماری‌ هایی مانند سرطان در بدن انسان جلوگیری می کنند.

یکی دیگر از مهمترین مزیت های استفاده از پرتقال خشک، خاصیت تقویت کنندگی قوای جنسی این محصول است که به راحتی می‌ تواند در بین خانم ها و آقایان با این هدف مورد استفاده قرار بگیرد. پرتقال به دلیل داشتن ویتامین ث و ویتامین e، به راحتی می‌ تواند در ایجاد شادابی و جوانسازی پوست صورت، تاثیر داشته باشد و مصرف منظم آن توصیه می گردد.

پرتقال خونی خشک

پرتقال خونی خشک به دلیل خواص زیادی که دارد به عنوان یکی از بهترین انواع میوه های خشک شناخته می شود که با رنگ زیبای خود جلوه ای خاص به سبدی مخلوط از میوه های خشک می دهد. کشور ما با طبیعت چهار فصل خود دارای انواع مرکبات می باشد. همانطور که می دانیم پرتقال از میوه های پاییزی و فصل سرد سال می باشد، که با خشک کردن آن می توان مدت ماندگاری آن را بالا برد و در سایر ماههای سال نیز از آن استفاده کرد و از خواص چیپس پرتقال بهره مند شد.

چند نمونه از خواص موجود در پرتقال که می توان آن را در پرتقال خشک شده نیز یافت به این قرار است: پرتقال موجب شادابی و جوان سازی پوست می شود، فشار خون را تنظیم میکند، تقویت کننده معده است و به هضم غذا کمک می کند. مصرف پرتقال به دلیل این که دارای مواد معدنی کافی به ویژه پتاسیم است، منجر به افزایش حجم ادرار در طول شبانه روز می شود و از این طریق سموم بدن دفع می گردد. به همین دلیل پرتقال خشک دارای طرفداران زیاد و جایگاه مناسبی در سبد خانواده می باشد و از رونق خوبی نیز برخوردار است. این محصول به صورت فله ای یا بسته بندی توسط تولیدکنندگان به بازار عرضه می شود و خریداران پرتقال خشک می توانند هم به صورت مستقیم و هم به صورت اینترنتی آنها را خریداری نمایند.

اما امروزه یکی از روش های آسان تهیه کالا خرید اینترنتی آن است، خرید اینترنتی میوه خشک از فروشگاه های آنلاین نیز به دلیل نیاز هر خانواده به میوه خشک و کمبود وقت آنها در خرید مستقیم رو به افزایش است. همچنین تعداد زیادی از تولید کنندگان میوه خشک در سراسر کشور فعالیت می کنند که این امر سبب شده تا میوه خشک به راحتی در دسترس قرار گیرد؛ و خریداران بتوانند آسانتر محصول خود را به صورت مستقیم و بدون محدودیت زمانی یا مکانی خریداری نمایند.

خریدار عمده پرتقال خشک، عمدتا تولید کنندگانی هستند که در امر صادرات و واردات میوه خشک نیز نقش مفیدی را ایفا می کنند. خرید میوه خشک شده پرتقال به صورت عمده هم در تهران و هم در تمام بازار های ایران انجام می شود و مرکزی که بتواند محصول با کیفیت تری را در بازار عرضه کند موفق تر است. خرید چیپس میوه پرتقال در تهران رونق خوبی مانند انواع میوه های خشک شده دیگر دارد و خریدار بر اساس کاربرد و مورد مصرف این محصول را به صورت متفاوتی خریداری می کند. همچنین توزیع پرتقال خشک نیز با شرایط ویژه صورت می گیرد. میوه های خشک به صورت منطقه ای در جای جای ایران تولید می شوند. مراکزی مسئول پخش و توزیع آن به سایر نقاط کشور هستند، تهران به عنوان پایتخت کشور، در راس تولیدکنندگان و همچنین پخش کنندگان این محصول می باشد.

پرتقال خشک ضد نفخ

پرتقال خشک ضد نفخ میوه های فصلی به عنوان بهترین گزینه برای تولید میوه های خشک شده می باشند چرا که می‌‌ توان در فصل های دیگر از آنها نیز استفاده کرد و از موارد غذایی و درمانی آنها بهره گرفت. پرتقال خشک شده از نمونه هایی می باشد که به دلیل خواص و فواید زیادی که دارد ارزش خشک کردن داشته و به صورت چیپس پرتقال خشک تولید و در بازار عرضه می گردد.

دیابت یک بیماری رایج و شایع در کشور می باشد که در آن سطح انسولین بدن کاهش پیدا کرده و در مقابل قند خون بالا می‌ رود و همین امر سبب ایجاد بیماری دیابت گردیده و در موارد حاد فرد باید به تزریق انسولین بپردازد تا یک تعادل مناسب بین قند خون خود در بدن ایجاد نماید.

مرکز خرید پرتقال خشک شده به عنوان نمایندگی عرضه و فروش این محصول معرفی می گردد که بهترین نمونه های آن را در معرض فروش قرار داده و به صورت بسته بندی شده و با بهترین کیفیت و قیمت به فروش می رساند. این مرکز با ارائه پرتقال خشک شده به صورت بسته بندی شده و عمده باعث کاهش قیمت آن در زمان خرید می گردد و خریداران می‌ توانند از خرید آن به صورت عمده و فروش آن به صورت خرده به سود بالایی برساند. این سایت به عنوان یکی از مراکز خرید و فروش آنلاین و اینترنتی این ماده غذایی می باشد که امکان خرید غیرحضوری را برای مشتریان در سراسر کشور فراهم نموده است.

طرز تهیه پرتقال خشک

در فرآیند های تولید انواع پرتقال خشک، توجه بسیار زیادی به نحوه بسته‌ بندی این محصولات می شود. به عبارت دیگر می‌ توان گفت، یکی از مهمترین مراحل در بحث تولید پرتقال خشک، در نمونه های با کیفیت، بحث بسته‌ بندی این نوع کالا ها است. امروزه از بهترین ظروف، برای بسته بندی کردن لوکس و شیک این نوع خشکبار ها استفاده می شود. بهترین ظروف برای بسته بندی کردن انواع پرتقال خشک، در واقع همان نایلون های مقاوم و مخصوص هستند که بعد از پر شدن درب آنها، کاملاً بسته می‌ شود و از نفوذ هوا و رطوبت به داخل این نوع محصولات، جلوگیری می شود. بسته بندی شیک و مناسب پرتقال خشک، تاثیر بسیار زیادی در افزایش ماندگاری این نوع کالا ها دارد. به همین دلیل توجه به این مراحل تولیدی می تواند از نظر اقتصادی برای تولید کنندگان نیز اهمیت زیادی داشته باشد.