برخی از کودکان با لباس خواب به مدرسه می روند

برخی از کودکان با لباس خواب به مدرسه می آیند، برخی دیگر انگشتان پینه دار را نشان می دهند که در کفش های کتانی پاره شده فرو می روند. دو برادر روزها را در کلاس عوض می کردند زیرا فقط یک شلوار خوب بینشان بود. فروشندگان لباس بچگانه اسپرت به صورت مداوم جدید ترین مدل ها را به فروش می رسانند.

در سراسر مدارس دولتی لس آنجلس، هزاران کودک روزانه با عواقب حقیرانه فقر دست و پنجه نرم می کنند: لباس ناکافی.

مربیان و حامیان کودکان می گویند، در زمانی که جوانان تلاش می کنند تا با هنجارهای اجتماعی مطابقت داشته باشند که می گوید آنچه می پوشید بیانیه ای درباره شخصیت شماست، حضور در مدرسه با لباس های ژنده اغلب شرم آور است و می تواند مانع یادگیری شود.

لباس‌های فرسوده و پ

امروزه با پیشرفت علم و فنّاوری در جهان مشاغل بسیار مهمی در حال شکل گیری هست که یکی از مهم‌ترین آنها فروشگاه‌ های اینترنتی فروش لباس بچه گانه می باشند.

اره‌شده روی پشت‌هایشان یکی از نشانه‌های بارز فقری است که تقریباً سه چهارم دانش‌آموزان ناحیه یکپارچه مدرسه لس‌آنجلس را رنج می‌دهد، که معمولاً گرسنه و بیمار به مدرسه می‌آیند.

حدود 72 درصد از 711000 دانش آموز منطقه از خانواده هایی هستند که در فقر زندگی می کنند. اگرچه هیچ گزارشی در مورد تعداد کودکانی که لباس مناسب ندارند نگهداری می‌شود، مقامات تخمین می‌زنند که حداقل نیمی از دانش‌آموزان در فقیرترین مدارس کمی بیشتر از پارچه‌های کهنه یا لباس‌های شسته نشده می‌پوشند، زیرا خانه‌های مادر در خشک‌شویی تمام شده است.نکته ای که شاید پیش پا افتاده اما در عین حال بسیار مهم می باشد این است که بهتر است پیراهن بچه گانه مجلسی را در انواعی تهیه کنید دارای دکمه ای کمتر باشد یا اگر دارای این ویژگی است.

بزرگی این مشکل در مکان هایی مانند Operation School Bell، یک گروه خیریه هالیوود که هزاران کودک فقیر را در سال با لباس های جدید می پوشاند، دیده می شود.

هر سال شاهد حضور 5000 تا 7000 کودک برای اهدای کفش “بازگشت به مدرسه” در ماموریت فرد جردن در Skid Row می‌شویم. این در مدارسی مانند Morningside Elementary در سن فرناندو دیده می‌شود، جایی که معلمان برای دانش‌آموزانی که در هنگام استراحت در صبح‌های سرد، ژاکت‌های ژاکت می‌پوشند، نگهداری می‌کنند. در میان انوع مختلف شلوار بچه گانه، شلوارهای جین شیک ترین و مناسب ترین شلوارها برای کودکان می باشد.

جولیان پالمر، سخنگوی مرکز ملی کودکان در فقر، مستقر در نیویورک، گفت: اگرچه میلیون‌ها کودک فقیر در سراسر کشور فاقد لباس کافی هستند، مدافعان می‌گویند که این موضوع تحت الشعاع نیازهای فوری‌تر گرسنگی و مراقبت‌های بهداشتی قرار گرفته است.

پالمر گفت: «اما میلیون‌ها کودک به شیوه‌های بی‌صدا و دردناکی از جمله لباس‌های نامناسب تحت تأثیر قرار می‌گیرند که کیفیت زندگی و فرصت‌های آنها را کاهش می‌دهد».

به گفته کارشناسان، پوشش نامناسب می تواند بخشی از معادله غم انگیزی باشد که کودکان را به ترک مدرسه و مشکلات رفتاری و تحصیلی سوق می دهد. این می تواند به مشکلات خانه، از جمله بی توجهی، از دست دادن درآمد توسط والدین و کمبود غذا اشاره کند.

 • منابع:
  1. Tattered Clothes of Poverty Prove Costly in Classroom

    

    

 • تبلیغات:
  1. خدمات اینترنتی پروپوزال زیست محیطی
  2. برنده توپ طلای سال آینده را شما انتخاب کنید
  3. استفاده از ست سرم برای دکور منزل
  4. استفاده از لیمو برای تمیز کردن محفظه لباسشویی!