برای تولید کاشی سرامیک بیرجند هر ساله چندین نفر به قتل می رسند

جارو کردن سریع یا جاروبرقی، کثیفی و زباله را قبل از اینکه در کاشی سرامیک بیرجند یا دوغاب فرو برود، از بین می برد. تمیز کردن با آب گرم و استفاده از یک محصول تمیزکننده توصیه شده توسط سازنده نیز براقیت، درخشندگی و رنگ کاشی شما را افزایش می دهد.

یکی از بهترین محصولات تمیز کننده کف، یکی از محصولاتی است که به راحتی در خانه شما موجود است. آب در عالی نگه داشتن کف کاشی شما موثر است .

همچنین می توانید یک فنجان سرکه سفید را با یک گالن آب مخلوط کنید تا یک پاک کننده فوق العاده موثر و از بین برنده بو. اگر بچه یا حیوان خانگی دارید، ممکن است نخواهید از مواد شیمیایی خشن استفاده کنید و این یک جایگزین فوق العاده است.

کاشی‌های سرامیکی توسط دوغاب که معمولاً سفید رنگ هستند در جای خود ثابت می‌شوند. با گذشت زمان، و با قرار گرفتن در معرض عناصر، این می تواند تغییر رنگ و کثیف شود. وقتی این اتفاق می افتد، از زیبایی کفپوش شما می کاهد.

برای اینکه این اتفاق نیفتد، و برای حفظ کاشی و دوغاب، مهم است که از دوغاب خود نیز مراقبت کنید . بهترین راه برای انجام این کار این است که پس از نصب کاشی خود، آن را آب بندی کنید.

این کار از نفوذ لکه ها، خاک و آب به مانع محافظتی جلوگیری می کند.

کارشناسان توصیه می کنند این کار را حدود دو بار در سال انجام دهید، اگرچه سازنده کاشی شما ممکن است برنامه آب بندی متفاوتی را توصیه کند.

برای تمیز کردن دوغاب هایی که کثیف شده اند، می توانید پراکسید هیدروژن و آب را در قسمت های مساوی مخلوط کنید. به سادگی این را با یک مسواک بزنید تا لکه ها از بین بروند.

متوجه خواهید شد که حتی دوغابی که به درستی نگهداری می شود، تمیز کردن و از بین بردن لکه ها آسان تر از سطوح دیگر مانند لمینت است.

از جمله بهترین ویژگی های کاشی و سرامیک می توان به مقاومت آن در برابر لکه، کیفیت بهداشتی و سهولت در تمیز کردن آن اشاره کرد. زیبایی می تواند کم نگهداری باشد.