انواع تاپ دخترانه

تاپ های دخترانه به گونه ای طراحی شده اند که سرگرم کننده، رنگارنگ، تزئینی و برش خورده باشند تا بدن زنانه را برجسته کنند.

تاپ های آستین بلند، آستین کوتاه، بند دار و بدون بند برای هماهنگی با آب و هوا و افزودن یک لایه دیگر به لباس دخترانه موجود است.

یکی از پوشاک پرکاربرد که مورد علاقه دختر خانمها می باشد سارافون دخترانه بوده که طراحی و دوخت آن به گونه ای بوده که مجلسی است و گزینه مناسبی برای مهمانیها می باشد.

هنگام خرید یک تاپ برای یک دختر یا برای خودتان، باید به برش، استایل، الگوها و رنگ ها توجه کنید. تاپ انتخابی خود را با شخصیت و استایل پوشنده مطابقت دهید تا او در لباس جدید خود احساس راحتی و اطمینان کند.

تی شرت
تی شرت ها در سبک های مختلفی وجود دارند که معمولاً با شکل گردن مشخص می شوند. تاپ های یقه V به دلیل یقه V شکلشان متمایز هستند.

هر چند در گذشته استفاده از ساعت بیشتر به دلیل مدیریت زمان بوده است اما امروزه استفاده از ساعت چوبی گرد بزرگ جزو یکی از ابزارهایی قرار گرفته است که می تواند تمام کننده دکوراسیون منزل شما شود.

این سبک توجه را به یقه پوشنده جلب می کند و استخوان های ترقوه و بالای سینه را نشان می دهد. یقه‌های بلند نیز با یقه غواصی یقه و سینه را برجسته می‌کنند.

به جای رسیدن به نقطه V تیز، یقه متمایل به یک نیم دایره است که می تواند کم عمق یا عمیق باشد، بسته به دختری که پیراهن برای آن در نظر گرفته شده است، از جمله سن و استایل شخصی او به طور کلی پیراهن خدمه به عنوان پیراهنی برای مردان در نظر گرفته می شود. این پیراهن‌ها برای خانم‌ها رایج شده‌اند و تنها تفاوت آن‌ها در طول و تناسب اندام است.

پیراهن‌های خدمه دخترانه کوتاه‌تر و بریده‌شده‌اند تا انحنای شکم و کمر معمولی یک هیکل زنانه را برجسته کنند. این سبک کژوال و بازیگوش است، برای فعالیت های روزمره، مدرسه و سبک شهری مناسب است.

یکی از خوشمزه ترین پیش غذاهایی که در اکثر مناسبت ها و مهمانی ها آن را تهیه می کنند سالاد ها هستند که از پرطرفدارترین آنها سالاد کلم و انار و هویج است.

بلوز
بلوزها پیراهن های فانتزی یا رسمی هستند که در اواخر دهه 1800 به عنوان پیراهن های تک جنسیتی گشاد به وجود آمدند. این پیراهن ها برای تناسب خاصی طراحی شده اند که با دامن ها، شلوارهای مجلسی و کت های کت و شلوار همخوانی دارد.

از دیرباز تاکنون لباسها عضو جدایی ناپذیر از انسانها بودند و با روند زمان کامل تر شدند و به آنها موارد دیگری اضافه شد که شال و کلاه بچه گانه زنانه یکی از آنها می باشد.

یقه های تزئینی، آستین ها و سایر جزئیات ظریف مانند پاپیون، توری و دکمه برای استایل به بلوز اضافه می شوند. بلوزهای عروسکی به شکل اندام زنانه بریده شده اند و فضایی را برای سینه باز می کنند و از شکم و باسن می آیند تا حالتی نرم اما متناسب داشته باشند. بسیاری از بلوزها دکمه دار هستند.

 

  • منابع:
  • تبلیغات:
    1. خدمات پروپوزال حقوق بین الملل
    2. 6 نفری که در هوا معلق شدند
    3. ساخت جعبه ای که هرگز نمی شکند
    4. روشی جالب که می توانید با استفاده از پالت خانه بسازید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.