افزایش طول عمر ساعت هوشمند بچه گانه پسرانه با چهار راهکار ساده!

معمولاً سنسور دستی بر روی مدل های اولیه و ارزان قیمتی که برای کودکان سه تا پنج تا شش ساله طراحی شده است نصب می شود.

سنسور به درک اینکه کودک ساعت هوشمند بچه گانه پسرانه را گم کرده یا به دلایلی برداشته است کمک می کند و از آنجایی که او معمولاً نیازی به انجام این کار ندارد، به این معنی است که یک وضعیت غیرعادی ایجاد شده است.

کلید SOS همچنین به مدل هایی برای کوچکترین ها مجهز شده است، اگر شرایط اضطراری رخ دهد، کودک می تواند این کلید را فشار دهد، پس از آن ساعت به طور خودکار شروع به شماره گیری شماره های از پیش تعیین شده می کند.

سنسورهای دستی و کلید SOS ویژگی هایی برای کوچکترین و برای کودکان تا نه سال هستند، کودکان بزرگتر معمولاً به این ویژگی ها نیاز ندارند، اگرچه کلید SOS ممکن است مفید باشد.

مدل های پایه معمولاً مجهز به صفحه نمایش LCD معمولی و دکمه هایی برای کنترل هستند، پنل های کاملا لمسی وجود دارد – شما می توانید چنین ساعت هایی را فقط با انگشتان خود کنترل کنید.

اما می توانید متن هایی را برای پیام ها روی آنها تایپ کنید، راحت ترین کنترل ترکیبی است – صفحه ساعت خیلی بزرگ نیست و گاهی اوقات دکمه ها می توانند مفید باشند.

ساعت‌های دارای صفحه نمایش لمسی و ترکیبی گران‌تر از مدل‌های معمولی هستند، اما قیمت آن کاملاً موجه است، تمامی ساعت های هوشمند برای کودکان مجهز به درگاه سیم کارت هستند.

اکثر مدل ها روی شبکه های 2G کار می کنند، بنابراین سیم کارت های اپراتورهایی که از شبکه 2G پشتیبانی نمی کنند، کار نمی کنند.

ساعت های هوشمند با تلفن هوشمند کودک یا تلفن هوشمند والدین جفت می شوند، ساعت و گوشی هوشمند باید همگام شوند، این کار باید با استفاده از برنامه خاصی که روی گوشی هوشمند نصب شده است انجام شود.

بسیاری از والدین علاوه بر گوشی هوشمند، ساعت هم می خرند، زیرا نیازی به درآوردن، دور از دست، پنهان کردن در کوله پشتی، گذاشتن در جیب یا گذاشتن روی میز ندارند.

گم کردن ساعت به آسانی گم کردن گوشی هوشمند نیست، ساعت همیشه در دسترس است و بنابراین در هر شرایطی برای والدین آسان است که به کودک دسترسی پیدا کنند – معلوم نمی شود که کودک صدای تماس تلفنی را نمی شنود.