آلو خشک ۱۴۰۱ قند را به طور قابل توجهی کاهش می دهد

به مقابله با پوکی استخوان کمک می کند
بر اساس مطالعه ای که در مجله بین المللی منتشر شده است، خوردن آلو خشک بهبود چشمگیری را در افراد مبتلا به پوکی استخوان نشان می دهد. آلو خشک به بهبود تراکم استخوان کمک می کند. به خصوص در زنان یائسه.

آلو از کم خونی جلوگیری می کند
کمبود آهن در زنان بسیار شایع است. به همین دلیل باید با خستگی، تنگی نفس، تحریک پذیری و ضعف ایمنی مواجه شوند.

اما خوردن هر روز آلو خشک ۱۴۰۱ می تواند بسیاری از مواد معدنی ضروری را در اختیار شما قرار دهد.

سطح قند خون را کنترل می کند
فیبر محلول روند هضم را کند می کند، که باعث می شود کمتر تمایل به شکر داشته باشید. به همین دلیل است که آلو خشک به حفظ سطح قند خون شما کمک می کند.

از ریزش مو جلوگیری می کند
کمبود آهن یکی از بزرگترین دلایلی است که می تواند منجر به مشکلاتی مانند خشکی پوست سر، ریزش مو و سفیدی مو شود. اما ویتامین B و C موجود در آلو خشک به مقابله موثر با این مشکلات کمک می کند.

درمان زخم های عضلانی
آلو حاوی ماده معدنی به نام بور است که برای ماهیچه های شما ضروری است. اگر همیشه درد عضلانی دارید، نشانه واضحی است که بدن شما کمبود بور دارد. پس خانم ها آلو خشک را به میان وعده های خود اضافه کنید.

آلو خشک بی خوابی را درمان می کند
آلو منبع طبیعی منیزیم است که به عنوان یک ماده معدنی خواب آور شناخته می شود. بنابراین، اگر برای داشتن خوابی خوب قرص می خورید، آلو خشک را در رژیم غذایی خود بگنجانید زیرا به شما کمک می کند خوب بخوابید.

آلو خشک سلامت قلب را بهبود می بخشد
آلو خشک سطح کلسترول و فشار خون شما را تحت کنترل نگه می دارد که به طور مستقیم با سلامت قلب شما مرتبط است. این به دلیل فیبر محلول موجود در آن است.