کیک یزدی گردویی که از آرد خود در آن استفاده می شود

برای تهیه پودر قند الک شده را کم کم اضافه کنید و هم بزنید و کناره های کاسه را به میزان لازم بتراشید.
زعفران شکفته شده در کیک یزدی گردویی یا اسپری زعفران خالص را به آن اضافه کنید و مخلوط کنید تا مخلوط شوند.
شیر را به آن اضافه کنید و حدود 3 تا 5 دقیقه هم بزنید تا قوام فراست دلخواه به دست آید.
یادداشت
نکاتی در مورد ماست در خمیر کیک:

من توصیه می کنم از ماست اروپایی در مقابل ماست یونانی استفاده کنید. ماست اروپایی رقیق‌تر و روان‌تر است، بنابراین راحت‌تر مخلوط می‌شود و در خمیر کیک ترکیب می‌شود.

گلاب می تواند طعمی قطبی کننده باشد. اگر شما یا کسانی که برای آنها پخت می کنید اهمیتی به گلاب در دسرها نمی دهید، به سادگی آن را حذف کنید.

می توانید به جای آن عصاره وانیل یا عصاره بادام اضافه کنید.

نکاتی در مورد شکوفه دادن زعفران:

برای شکوفه دادن زعفران از حدود 1/4 قاشق چایخوری نخ های زعفران آسیاب شده در حدود 2 قاشق غذاخوری آب جوش حل شده استفاده کنید.

بعد از حدود 3 تا 5 دقیقه زعفران حل می شود یا در آب شکوفا می شود و آب دم کرده زعفران حاصل در این دستور تهیه فراستینگ به آن گفته می شود.

اگر از اسپری زعفران خالص استفاده می کنید، زعفران قبلاً شکوفه داده است – زعفران داخل. این فرم کمی غلیظ تر است، بنابراین می توانید کمی کمتر از 2 قاشق غذاخوری از اسپری زعفران خالص استفاده کنید.

کیک یزدی یک دستور پخت سنتی ایرانی/فارسی برای کلوچه های خوشمزه است که با طعم های ایرانی پر شده است. ترکیب گلاب و هل همیشه عالی است.

اگر از طرفداران شیرینی‌های ایرانی هستید، می‌دانید که ما در وبلاگ دستور پخت‌های خوشمزه‌ای داریم، مانند کیک عاشقانه ایرانی، گل رز ایرانی (نان پنجره) و کلوچه هل.

این کلوچه های هل ایرانی یکی از مافین های مورد علاقه ما هستند که به راحتی درست می شوند.

مافین هل ایرانی – کیک یزدی یک دستور پخت سنتی ایرانی/فارسی برای کلوچه های خوشمزه است که با طعم های ایرانی پر شده است. ترکیب گلاب و هل همیشه عالی است.
چگونه می توانم از دوست داشتن تو دست بردارم، غذاهای ایرانی؟