ماساژ لاغری در تهران مه سبب ترمیم سلول های غیرقابل تکثیر در بدن می شود

هر روز پاها را ماساژ دهید، یکی از بهترین مکان ها ماساژ لاغری در تهران می باشد. تا ماهیچه‌ها شل شوند، که می‌تواند گردش خون را بهبود بخشد، مشکل سرماخوردگی را حل کرده و تخلیه مواد زائد را تسریع کند.

تا زمانی که ضایعات قدیمی جمع نشوند و تغذیه به طور مساوی در هر گوشه بدن توزیع شود، ادم و خستگی ایجاد نمی شود و حتی گرفتگی های دردناک شبانه را می توان با یک حرکت برطرف کرد.

5 نقطه طب سوزنی در کف پا برای رفع خستگی Acupoint یونگ کوان: یک نقطه طبی جهانی برای از بین بردن خستگی. نقطه تاکسی: دفع کمبود و سرما، ادم نقطه تاکسی فرورفتگی بین قسمت بیرون زده قسمت داخلی استخوان مچ پا و تاندون آشیل پاشنه پا است.

نقطه Zhiyin: بهبود کمبود سرماخوردگی، تکرر ادرار، سیستیت نقطه ژیین در سمت بیرونی ناخن انگشت کوچک پا قرار دارد نکته Qiuxu: مبارزه با سردرد، درد شانه و گردن نقطه Qiuxu در قسمت خارجی مچ پا قرار دارد و در محل اتصال به کف پا کمی مقعر است.

نکته یین بای: قاعدگی نامنظم و یبوست را حل کنید نقطه Yinbai کمی زیر ریشه بند انگشتی انگشت پا قرار دارد 3 قسمت ماساژ پا قوس پا: قوس پا پر از نقاط طب سوزنی مربوط به اندام های داخلی است، توصیه می شود به طور یکنواخت با انگشت شست به طور کلی فشار دهید.

همچنین می توانید نقطه یونگ کوان را از طریق فشار دهید تا به اثر تثبیت خلق و خو و رفع خستگی برسید. پاشنه پا: تمام پاشنه را با کف دست بگیرید و به طور یکنواخت فشار دهید.

انگشتان پا: می توانید از دستان خود برای حرکت دادن هر انگشت به بالا، پایین، چپ و راست استفاده کنید، انگشتان پا را بچرخانید و سپس انگشتان پا و پهلوها را از ریشه تا انتها فشار دهید. در نهایت انگشتان پا را بکشید و شکاف ها و پایه های انگشتان را ماساژ دهید.