چگونگی خشک شدن لیمو در فر

برای درست کردن لیموی خشک خود در خانه، به آب‌گیری فانتزی نیاز نیست. این تکنیک برای پرتقال، لیموترش و سایر مرکبات نیز کار می کند.

آیا تا به حال به نمایشگاه رفته اید و بازی های دیوانه کننده ای را که در آنجا انجام می دهید دیده اید؟ یکی از بازی‌های تیراندازی کلاسیک دارای خرگوش یا حیوان کوچکی است که در مسیر به جلو و عقب حرکت می‌کند. وقتی با یک اسلحه bb به آن شلیک می کنید و به آن ضربه می زنید، حیوان مسیر خود را برعکس می کند.

لیمو خشک

لیمو عمانی زرد

بنابراین به عقب و جلو می رود، به جلو و عقب می چرخد و به میل تیرانداز تغییر جهت می دهد. خب، بیشتر اوقات، احساس می‌شود که آن خرگوش ما هستیم. و فکر می‌کنم بچه‌ها و خانواده‌ها کسانی هستند که به سمت شان شلیک می‌شود و باعث می‌شوند در بسیاری از جهات در حال حرکت باشند.

سپس تعدادی لیمو و لیمو صورتی زیبا را دریافت کرده که با خوشحالی متوجه میشوید که در لیمو غرق شده اید. عاشق فصل مرکبات هستید و این لیموها لبخند را روی لب شما می نشاند. آیا می دانید که مطالعاتی وجود دارد که نشان می دهد بوی لیمو سیر می تواند استرس را کاهش دهد؟

تاریخچه خشک کردن میوه ها

میوه‌های خشک کردن آفتاب قرن‌ها سنت مورد احترام فرهنگ‌های سراسر جهان بوده است. این روشی برای نگهداری میوه ها و استفاده از آنها برای مدت طولانی پس از عمر طبیعی آنهاست. از زردآلوی خشک گرفته تا سیب خشک، تقریباً هر میوه ای که تصور کنید را می توان خشک کرد.

امروزه نیازی نیست که تکه های میوه خود را در معرض نور خورشید قرار دهیم تا خشک شوند. ما می توانیم از دستگاه های خشک کن و همچنین فرهای خود استفاده کنیم. تکنیک در هر صورت یکسان است. دمای پایین اما گرم طی چند ساعت آب میوه را به آرامی از بین می برد و آن را نمی پزد.

لیمو خشک

آیا می توانیم از مایکروویو برای خشک کردن لیمو یا میوه استفاده کنیم؟

بله، این سوال از ما پرسیده شده است! نه نمی توانید. مایکروویو غذا را در دمای بالا به سرعت می پزد. میوه شما در مایکروویو پخته می شود و آب آن کم نمی شود.

میوه های کم آب چقدر دوام می آورند؟

این به عوامل مختلفی بستگی دارد، از میوه به نوع، روش کم آبی، میزان رطوبت و حتی روش نگهداری. برخی از میوه های کم آب در صورت تهیه و نگهداری مناسب می توانند تا پنج سال دوام بیاورند که چای لیمو عمانی دارای خواص بسیار زیادی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.